Místo
Džidda
Země
Saudská Arábie
Seznam referencí
Apartmán - Džidda (Jeddah)

V Saudské Arábii ve městě Džidda (Jeddah) byl v nově postaveném 4 pokojovém apartmánu s překrásným výhledem na moře nasazen řídicí systém Tecomat Foxtrot prostřednictvím naší kanceláře v Dubaji Teco ME.

Řízeno je zde osvětlení, fan-coil jednotky, CCTV, zásuvky a závěsy. Integrace těchto technologií do systému Foxtrot přináší zákazníkům jednoduché a uživatelsky příjemné rozhraní a automatizaci funkcí.

Dům bez vypínačů

Tento apartmán se od těch okolních odlišuje na první pohled tím, že nemá žádné vypínače mimo těch, které slouží k ovládání závěsů. Veškeré technologie a funkce se ovládají prostřednictvím dotykových displejů umístěných v každém pokoji na zdi.

Řídicí systém

Osvětlení
Uživatel si může manuálně ovládat každé svítidlo ve všech pokojích prostřednictvím dotykového displeje v každé místnosti, ale i přes svůj mobilní telefon či tablet.

CCTV systém
V apartmánu jsou 3 kamery připojené do dohledového systému Digifort, integrované do ovládacího interface Foxtrotu a dávají uživateli možnost mít všechny kamerové záznamů v jednom uživatelském ovládacím prostředí včetně vzdáleného dohledu.

Fan-coil jednotky
Řízené tepelné pohody je důležité v každé domácnosti a v pouštních oblastech ještě více. Zákazník si zde může díky Foxtrotu nastavit požadovanou úroveň teploty i intenzitu ventilátoru.

Závěsy
Ovládání závěsů jako ochrana proti slunečnímu svitu a žáru, zajištění soukromí a další. Závěsy zde jsou řízeny systémem Somfy a ten je integrován do Foxtrotu a jeho jednotného uživatelského rozhraní, díky čemuž zákazník může ovládat tyto technologie i vzdáleně přes svůj mobilní telefon.

Hlasové ovládání
Věříme, že kreativita a inovace nemají hranice, a proto jsme zde aplikovali hlasové ovládání technologií. Hlasové ovládání zde funguje v anglickém a arabském jazyce. 

Další ukázky