Místo
Karlovarský kraj
Země
Česká republika
Seznam referencí
Řízení technologií mezonetového bytu

Jednou z dalších referencí našeho systému Foxtrot použitou pro řízení technologií bytu je tato realizace společnosti SUP-TECHNIK spol. s r.o. v Karlovarském kraji, kde majitel provedl rekonstrukci celého bytu a v jejím rámci došlo k nasazení chytré instalace s Foxtrotem.

Pod obchodním názvem intelioBOX vzniklo řešení, které obsahuje kromě řídicího systému, který je plně naprogramován, též kompletní silnoproudé komponenty pro jištění, chránění a přepěťovou ochranu elektroinstalace, nastavený značkový router a externí wifi přístupový bod. Vše je dodáváno sestavené, zapojené, kompletně nakonfigurované pro rychlou „plug and play“ instalaci, kterou může dle dodávaných manuálů nebo po zaškolení provést lokální elektroinstalační firma.

Hlavní výhodou řešení intelioBOX jsou široké možnosti uživatelských nastavení, která může uživatel sám provádět pomocí ovládací vizualizace z tabletu nebo PC. Součástí Chytrého rozvaděče intelioBOX je kompletní dokumentace pro revizi elektroinstalace, protokol o měření izolačních vlastností, výrobní štítek a prohlášení o shodě.

Systém Foxtrot zde řídí:

  • osvětlení vč. světelných scénářů,
  • rolety,
  • zabezpečovací systém,
  • monitoring spotřeb elektřiny, vody a plynu.
Další ukázky