Místo
Martin
Země
Slovensko
Seznam referencí
Řízení osvětlení a stínění – Caffé Pasáž

Slovenská společnost Domotron, s.r.o. vytvořila systém inteligentní eletroinstalace Domotron, což je další typové řešení pro masové nasazení domácí automatizace postavené na našem systému Tecomat Foxtrot.

Jednou z jejich realizací v poslední době je restaurace Caffé Pasáž ve slovenském městě Martin. Tato oblíbená restaurace nabízí speciality slovenské a světové kuchyně, vynikající kávu a cukrárenské speciality. O příjemnou atmosféru a pohodlí návštěvníků se mimo profesionálního personálu stará i náš řídicí systém. Ten integruje ovládání osvětlení a stínění. Konkrétně systém zajišťuje ovládání 40 ks DMX efektových svítidel, vice než 10 RGB LED světelných obvodů a 6 zón stínění. I při takto vysokém počtu ovládaných obvodů systém dokáže jednoduše ovládat kdokoliv z obslužného personálu. Na ovládání jsou použity nástěnné ovladače a mobilní aplikace Domotron.

V moderních prostorech průmyslového charakteru tak náš řídicí systém umožňuje vytvořit pro každou společenskou událost jedinečné prostředí s výjimečnou atmosférou. Přesvědčte se sami a navštivte Caffé Pasáž.

Další ukázky